Posted on

Alaçatı Ferforje Yatak

Alaçatı Ferforje Yatak

Alaçatı ferforje yatak, Hakan Demirbaş İzmir Ferforje’den bir yatak tasarımı satın alıp mutlu olan müşterimiz İstanbul dan Ahu Hanımın İzmir Alaçatıdaki yazlık evinden yeni yatağının fotoğraflarını bize gönderdi.

İnternet sitemiz aracılığıyla İstanbul’dan bizim ile iletişime geçen Ahu Hanım, yatak modellerimizden Ferforje Yatak Odası Modeli Örneği ürünümüzü beğendiğini ve satın almak istediğini söyledi. Satın aldığı yatağın olmasını istediği ölçüleri bize söyledikten sonra çalışmalara başladık.

Çalışmalarımız da en çokta yatağın kurulumu kolay olsun diye özen gösterdik. Çalışmalar bitince ortaya çok güzel bir ferforje yatak çıktı. Ahu Hanım’a yeni yatağını gönderdik. Ahu Hanım kargodan yatağı alıp kurdurduktan sonra bize yatağın kurulmasının çok kolay olduğunu ve odasında çok güzel durduğunu söyledikten sonra odasında yatağın nasıl durduğunu göstermek için fotoğraflarını bizimle paylaştı.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, Ahu Hanım.

Yeni yatağınızla rahat ve keyifli uykular dileriz.

 

Fotoğraflar aşagıda’dır.

alacati-ferforje-yatak alacati-ferforje-yatak1 alacati-ferforje-yatak2 alacati-ferforje-yatak3 alacati-ferforje-yatak4 alacati-ferforje-yatak5 alacati-ferforje-yatak6 alacati-ferforje-yatak7 alacati-ferforje-yatak8 alacati-ferforje-yatak9

2 thoughts on “Alaçatı Ferforje Yatak

  1. Bu yatagın sadece başlık olarak satılıyormu ve fıyatı nedır ölçüsu 150/200cm

    1. Merhaba Feride Hanım, sadece başlık olarak 900 TL diğer yatak modellerimizin fiyat bilgilerine http://www.hakandemirbas.com.tr/ferforje-yatak-fiyatlari/ adreste erişebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.